Tranzystor.pl – Vortal Elektroniczny

Pimoroni’s Badger 2040W kompaktowy ePaper

Sklep Pimoroni, ogłosił wprowadzenie na rynek Badger 2040 W, programowalnej plakietki ePaperu z łącznością Wi-Fi całość zasilana Raspberry Pi Pico W zamontowane z tyłu plakietki.

„Badger 2040 W to przyjazna dla twórców, uniwersalna plakietka do noszenia, zaprojektowana do skutecznej identyfikacji ludzi i innych form życia” — mówi o swoim najnowszym projekcie Pimoroni . „Świetnie nadaje się do zasilania bateryjnego, ponieważ może przejść w tryb uśpienia o bardzo niskim zużyciu energii, gdy ekran nie jest odświeżany. A ponieważ jest to poręczny mikrokontroler z wbudowanym ekranem, który mieści się w kieszeni, założymy się, że możesz go używać dla wielu innych fajnych eksperymentalnych projektów”.

Badger 2040w

Badger 2040 W, jest to postrzeżenie gamy „Pico W Aboard”, znany również jako „Wadger”, którego głównym elementem jest czarno-biały wyświetlacz ePaper o przekątnej 2,9 cala z przodu, poniżej którego znajdują się trzy przyciski, a kolejne dwa znajdują się po prawej stronie. Mały otwór w płytce drukowanej u góry możliwa nam przewleczenia smyczy,nie zapomniano również o otworach montażowych. Z tyłu znajduje się złącze baterii obok gniazda kompatybilnego ze STEMMA QT/Qwiic do rozbudowy.

Specyfikacja:

Do nabycia Pimoron za 27 funtów, oczywiście cena na moment pisania wpisu.

5/5 - (1 ocena/y)
Exit mobile version