Tranzystor.pl – Vortal Elektroniczny

Smart TV Box H96 MAX+

Smart TV Box H96 MAX+ to jak zapewne większość was powie kolejny odtwarzacz multimedialny. Fakt faktem tak to odbieram, jednak ten ma jak za okolice ~160 zł które za niego zapłaciłem nie mogę narzekać.

Głównym zamówieniem tego media boxa było bezproblemowe odtwarzanie Netfix, potrzebowałem tego dla mich rodziców. Zaraz ktoś się doczepi, że mogłem wziąć Raspberrypi i było by łatwiej, jednak patrząc czy w tej cenie ~160 zł zmieścił bym się z takimi samymi parametrami ? No raczej nie jest to możliwe.

W zestawie wraz z Media Boxem otrzymałem:

– Media Box H96
– pilota
– kabel HDMI
– zasilacz 5V / 2A (rzekomo ma takie parametry)

Co do samego zasilacza jutro go puszczę na tester, jednak nie spodziewam się, że to przetrwa. Po testach wrzucę informacje czy przetrwał.

Wykonanie

Co do samego wykonania, jak na tę cenę mnie zadziwiła mnie, na pozytywnie. Same wymiary są na tyle kompaktowe, że bez problemu zabierzemy to ze sobą w delegację  czy na wakacje 100mm x 100mm x 18mm.

Wnętrze

Zrzucimy okiem na wnętrze samego odtwarzacza. To co rzadko się spotyka ostatnimi  czasy, procesor posiada fabrycznie zainstalowany radiator. Nie trzeba już samemu tego dokładać.

Pamięć EMMC 64GB jest produkcji o dziwo SanDisk więc nie jakiś noname, same pamięci ram są produkcji Micon. Z wad jak dla mnie pamięć 8 kości pamięci po 512MB to lekka przesada. Zapewne było to podyktowane faktem, że cena tych pamięci w hurcie jest niższa.

Użytkowanie:

Co do samego użytkowania, obsługa jest intuicyjna i prosta.  Sam android działa płynie bez problemu ja dostałem swoją wersje z SuperSU więc mamy pełną kontrolę nad tym co się dziej i instalujemy co my chcemy. Z wady którą już znalazłem to pilot, nie komunikuje się po RF a po IR co może być upierdliwe.

Parametry:

Ja kupiłem u dalekich sąsiadów -> klik

5/5 - (1 ocena/y)
Exit mobile version