niedziela, 21 lipca
Shadow

Bez narzędziowe złączki PTIO 1,5/S

Kompaktowe złączki szynowe typu PTIO 1,5/S firmy Phoenix Contact umożliwiają łatwe i przejrzyste okablowanie trój i cztero-przewodowych czujników, krańcówek jak i urządzeń wykonawczych. Dzięki tej rodzinie złączek można zredukować ilość okablowania dla zaworów jak i czujników magnetycznych, przy tym zajmując jedynie 3,5mm miejsca na czujnik na szynie. Można zredukować również czas potrzebny na ich podłączenie dzięki bez narzędziowym zaciski sprężynowe typu Push-In. W których aby podłączyć przewód wystarczy jedynie włożyć go do zacisku i sprężyna pod naciskiem tulejki ugnie się dokonując połączenia. Połączenie jest stabilne i pewne nie ma możliwości, aby samo się rozłączyło.

Dwupoziomowe złączki dostępne są w wersjach trzy- i cztero-przewodowej. Górny poziom do okablowania sygnału jest dostępny ze wskaźnikiem świetlnym jak i bez niego. Przyłącza biegunów dodatniego jak i ujemnego są wykonywane na dolnym poziomie. Przelotowe gniazda na mostki na każdym punkcie zaciskowym umożliwiają szybki i łatwy rozdział potencjału poprzez mostki wtykowe z systemu CLIPLINE bezpośrednio od złączek zasilania PTIO-IN. Za ich pomocą można już bardzo łatwo zasilać i rozbudowywać grupy zacisków a podwójne gniazdo na mostek na każdym punkcie zaciskowym umożliwia ich ustawianie w dowolnym miejscu na listwie zaciskowej.

Zaciski PTIO ze złączami sprężynowymi Push –In są włączone do rodziny złączek szynowych z szeregu Clipline Complete. Dysponują zaletami tego systemu i można je stosować z akcesoriami z tego samego asortymentu. Nowa seria PTIO zmniejsza więc czas wykonania okablowania i obniża koszty zaopatrzenia.

Brak oceny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.