poniedziałek, 17 czerwca
Shadow

Jądro Linuka v. 4.19 People’s Front wydane

Greg Kroah-Hartman opublikował właśnie jądro Linux 4.19. Wydając nowe kadro, po cichu zmienił nazwę kodową na „People’s Front” jest to ukłon w stronę wydarzeń związanych z Code of Conduct i innych, które wstrząsnęły społecznością kernela w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Greg zauważył, że Linux 4.19 jest większy niż ostatnie trzy wydania jądra. Przed oznaczeniem Linuksa 4.19.0, wykonał on zmiany w Kodeksie postępowania i nowy dokument interpretacyjny .

Maskotka Linuxa TUX

W swoim wydaniu jądra Linux 4.19 poszedł także długo mówić o tym, jak jądro potrzebuje nowych współpracowników, a ostatecznie, jak powinny być bardziej przyjazne dla nowych współpracowników. Zachęcał także twórców oprogramowania do wzięcia udziału w pracach podczas czasu wolnego:

„Oto mój apel do wszystkich. Weźmy jeden lub dwa dni wolnego, odpocznij, zrelaksuj się z przyjaciółmi, dzieląc się posiłkiem, naładuj się, a następnie wróć do pracy, do pomóżcie w dalszym tworzeniu systemu, którego świat nigdy nie widział w podobny sposób „.

Wydając Linux 4.19, przekazuje jądro z powrotem Linusowi Torvaldsie na cykl Linux 4.20 ~ 5.0, który ma być ogromnym wydarzeniem.

Źródło: www.phoronix.com

5/5 - (1 ocena/y)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.