Jądro Linuka v. 4.19 People’s Front wydane

Greg Kroah-Hartman opublikował właśnie jądro Linux 4.19. Wydając nowe kadro, po cichu zmienił nazwę kodową na „People’s Front” jest to ukłon w stronę wydarzeń związanych z Code of Conduct i innych, które wstrząsnęły społecznością kernela w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Greg zauważył, że Linux 4.19 jest większy niż ostatnie trzy wydania jądra. Przed oznaczeniem Linuksa 4.19.0, wykonał on zmiany w Kodeksie postępowania i nowy dokument interpretacyjny .

Maskotka Linuxa TUX

W swoim wydaniu jądra Linux 4.19 poszedł także długo mówić o tym, jak jądro potrzebuje nowych współpracowników, a ostatecznie, jak powinny być bardziej przyjazne dla nowych współpracowników. Zachęcał także twórców oprogramowania do wzięcia udziału w pracach podczas czasu wolnego:

„Oto mój apel do wszystkich. Weźmy jeden lub dwa dni wolnego, odpocznij, zrelaksuj się z przyjaciółmi, dzieląc się posiłkiem, naładuj się, a następnie wróć do pracy, do pomóżcie w dalszym tworzeniu systemu, którego świat nigdy nie widział w podobny sposób „.

Wydając Linux 4.19, przekazuje jądro z powrotem Linusowi Torvaldsie na cykl Linux 4.20 ~ 5.0, który ma być ogromnym wydarzeniem.

Źródło: www.phoronix.com

Post Author: swistak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.