środa, 24 lipca
Shadow

Kompaktowy komputer montowany na szynie DIN.

Komputer IA3341 został oparty o procesor Moxa ART ARM9 i został zaprojektowany z przeznaczeniem do zastosowania w aplikacjach energii słonecznej oraz pomiaru parametrów środowiskowych. Kompaktowy komputer montowanyWyposażone wstał w 2 porty szeregowe RS-232/422/485, dwa porty LAN, 4 wejścia i 4 wyjścia cyfrowe.

Dzięki wsparciu wielu interfejsów komunikacyjnych, do komputera IA3341 można podłączyć wiele różnych urządzeń, czyniąc z niego dobre rozwiązanie do zastosowania w aplikacjach energii słonecznej. Mierniki, czujniki oraz inne urządzenia można łatwo podłączyć do IA3341, a dzięki dużej wydajności, może służyć jako narzędzie do wykonywania zadań przemysłowych, takich jak akwizycja danych, przetwarzanie danych, konwersja protokołów oraz analiza danych.

Przemysłowa konstrukcja IA3341 zapewnia wytrzymałość oraz niezawodność komputera, który jest odpowiedni do zastosowania w środowisku przemysłowym, a dzięki otwartej platformie Linux, daje programistom wygodne narzędzie do rozwoju zaawansowanych, wolnych od błędów aplikacji przy niższym kosztach.

Dodatkową zaletą są wbudowane biblioteki obsługi Modbus TCP,, które ułatwiają użytkownikom odczytywanie danych z wejść analogowych i termopar, a dzięki wbudowanemu serwerowi web, łatwo można przesłać dane pomiarowe do centrum kontrolnego

Postawowie parametry :

Procesor przemysłowy MOXA ART 32-bit ARM9
64 MB RAM, 16 MB flash wbudowanej pamięci
2 porty szeregowe RS-232/422/485
4 wejścia cyfrowe i 4 wyjścia cyfrowe
2 wejścia analogowe i 2 wejścia termopar
2 porty Ethernet 10/100 Mbps do redundancji sieciowej
Gniazdo kart SD rozszerzenia pamięci
Pre-instalowany system Linux
Montaż na szynie DIN
Bezwentylatorowa konstrukcja
Źródło: elmark

Brak oceny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.