wtorek, 16 kwietnia
Shadow

Mini komputer Xiaomi Ningmei Cube

Xiaomi Ningmei Cube jest to komputer  mniejszy od telefonu komórkowego, posiada rozmiar kostki Rubika.

Xiaomi Ningmei Cube

Ningmei Cube ma całkowicie metalową obudowę w kształcie sześcianu, dzięki czemu wydajnie rozprasza ciepło. Jego wymiary zewnętrzne to 62 mm x 62 mm x 42 mm, jest o około 50% mniejszy niż Xiaomi Mi 10, i waży zaledwie 145 gramów. Mamy więc do czynienia z ultra kompaktowym produktem, który naprawdę możemy zabrać wszędzie do kieszeni. Oczywiście może to być przydatne dla osób często podróżujących służbowo, chociaż w tym momencie bardziej sensowny może być zakup laptopa.
Xiaomi Ningmei Cube budowa

Wewnątrz znajdziemy czterordzeniowy procesor Intel J4125 z częstotliwością turbo do 2,7 GHz. Wraz z procesorem zintegrowana jest karta graficzna Intel UHD600, na pokładzie jest również 6-8 GB pamięci RAM. Mini-PC został również wyposażony w dysk SSD M.2 o pojemności 128 lub 256 GB . Standardowo posiada również port HDMI, obsługuje rozdzielczości do 4K. Znajdziemy w nim również port USB-C, dwa porty USB 3.0, gniazdo karty TF i gniazdo audio 3,5 mm. Nie zabrakło na pokładzie oczywiście i łączności Bluetooth, a także dwuzakresowe Wi-Fi 2,4G / 5G do 867Mbp.


Ningmei Rubik’s Cube kosztuje obecnie tylko 999 juanów (~ 149 USD) za wersję podstawową z 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej. Natomiast wersja 8 GB + 256 GB kosztuje 1249 juanów (~ 186 USD). Produkt dostępny na stronie internetowej Youpin

5/5 - (2 ocena/y)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.