sobota, 20 lipca
Shadow

Serwer portu RS-232,RS-422,RS-485

Antaira wprowadziła do oferty nową wersję serwera portu szeregowego o symbolu STE-501C. Urządzenie zostało wyposażone w uniwersalny port szeregowy,

Serwer portu RS-232 ste-501cktóry można konfigurować jako jeden z wybranych RS-232, RS422 lub RS-485. Serwer może być zasilany napięciem z przedziału od 9 do 30 V DC. Serwer STE-501C można konfigurować na kilka sposobów, w zależności od potrzeb jakie stawia nam aplikacja.

Najprostszym a zarazem najczęściej używanym trybem pracy jest Virtual COM, który jak sugeruje nazwa, pozwala stworzyć wirtualny port COM/TTY pod systemami Windows oraz Linux. Ten tryb pracy jest całkowicie przezroczysty dla użytkownika. Odpowiednim tunelowaniem danych z portu szeregowego zajmuje się driver, a użytkownik odwołuje się do takich portów szeregowych jak do systemowych portów COM na swojej płycie głównej. Następnym bardzo popularnym trybem pracy jest TCP Client/Server. Używając trybu TCP Sever, użytkownika nie ogranicza braki odpowiednich sterowników do systemu operacyjnego. W trybie TCP Server serwer w sposób pasywny oczekuje na połączenie pod określonym adresem IP i numerem portu TCP. Uzupełnieniem trybu pracy TCP Server jest TCP Client. W tym trybie pracy to serwer w sposób aktywny łączy się z wcześniej zdefiniowanym adresem IP i numerem portu TCP. Serwery STE można konfigurować za pomocą załączonego oprogramowania administracyjnego, przeglądarki www, konsoli szeregowej lub nawet telnet.
Nota katalogowa dostępna tu -> Link
Źródło : materiały prasowe / samey.is

Brak oceny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.