Targi ŚWIATŁO 2018

Targi ŚWIATŁO już na stałe wpisały się w kalendarz imprez targowych zarówno w Polsce, jak i za granicą.Targi Światło Misja branżowej edukacji, która przez lata przyświecała organizatorom zaowocowała pojawieniem się nowej jakości na polskiej mapie targowej. Targi ŚWIATŁO to nie tylko największe branżowe targi oświetleniowe w Europie Środkowowschodniej, lecz także jedyne wydarzenia branżowe w Polsce łączące prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową.

W poprzedniej edycji spotkania zgromadziły blisko 1566 osób: architektów, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów oraz przedstawicieli władz samorządowych, zarządów dróg i zakładów energetycznych. Reprezentanci różnych sektorów i profesji mieli okazję skonfrontować wiedzę praktyczną z ofertą producentów prezentowaną na ekspozycjach. Producenci i dystrybutorzy zaprezentowali na Targach sprzęt i technologie pozwalające na zmniejszenie zużycia energii, zwłaszcza energii elektrycznej. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się sektor poświęcony technologii LED. Tej tematyce poświecona była dwudniowa konferencja z udziałem specjalistów z Polski i ze świata. Wiele z proponowanych rozwiązań miało swoją premierę właśnie podczas Targów.

Światło 2018 odbywać się będą w dniach 31 stycznia-2 lutego 2018 wszystko to w Warszawskim Centrum Wystawiennicze EXPO XXI
Źródło strona targów www.lightfair.pl

Post Author: swistak

1 thought on “Targi ŚWIATŁO 2018

    Mati

    (4 grudnia 2017 - 17:37)

    Warte uwagi targi, bylem w zeszlym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.