Wizyta w fabryce akumulatorów.

Dzięki Panu Robertowi Mazurkowi z AkuBiz.biz, mamy możliwość zobaczyć od „kuchni” jak odbywa się produkcja akumulatorów samochodowych. Film ukazuje wizytę w Megatex jest to ukraiński producent akumulatorów który działa we współpracy z niemieckim Moll’em.

Garść informacji od autora filmy Pana Roberta którego po fabryce oprowadzał Jurij Szapran.
Firma Megatex, od mniej więcej połowy bieżącego roku  dokonał znaczących zmian w akumulatorach o pojemnościach do 105Ah (seria A-mega Ultra 7 jak i A-mega Premium 5). Akumulatory, te mniejsze o pojemności do 105Ah, będą one  produkowane w ramach stopów typu Calcium-Clacium. Mówiąc krótko zarówno kratka płyty dodatniej, jak i płyty ujemnej, wykonane zostaną z dodatkiem wapnia. Wcześniejsze akumulatory Megatex produkował w technologii hybrydowej. Wspomniana technologia oznacza, produkcję kratek dodatnich odlewana była z dodatkiem selenu, natomiast kratka ujemna tradycyjnie z dodatkiem wapnia. Nowy typ akumulatorów typu Calcium-Calcium to ukłon w stronę klienta ukierunkowany na bezobsługowe użytkowanie przez konsumenta. Akumulatory Megatex można nabyć w sklepie Akubiz.

 
Jeszcze raz chciałem podziękować Panu Robertowi Mazurkowi z AkuBiz.biz, za zgodę na użycie powyższego filmu. Potrzebujesz akumulatora zajrzyj do sklepu Akubiz.

Post Author: swistak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.